Vrijstaande villa in Nerja, Capistrano

Exclusieve vrijstaande villa gelegen in een van de meest gewilde wijken van Nerja, Capistrano. Een moderne, lichte woning ontworpen om te genieten van de mediterrane levensstijl, met een ligging op het zuiden, ruime buitenruimtes en een privézwembad.

De woning staat op een perceel van 265 m² en heeft een woonoppervlakte van 251 m², verdeeld over ruime, functionele kamers ontworpen voor maximaal comfort.

Op de begane grond bevindt zich een comfortabele en lichte woon-eetkamer met een open keuken en directe toegang tot het buitenzwembad, waardoor een naadloze verbinding ontstaat tussen binnen en buiten. Deze indeling maakt het mogelijk om het hele jaar door te genieten van familiebijeenkomsten, dineren in de buitenlucht en momenten van ontspanning.

De villa beschikt over 5 slaapkamers en 4 complete badkamers en biedt voldoende ruimte voor zowel permanente bewoning als een luxe vakantiehuis. De slaapkamers zijn voorzien van inbouwkasten en rolgordijnen voor comfort en privacy.

Buiten beschikt de woning over ruime terrassen, aangelegde tuinen en een prachtig privézwembad, allemaal met een uitstekende ligging op het zuiden die zorgt voor overvloedig natuurlijk licht gedurende een groot deel van de dag.

De woning omvat tevens een afgesloten garage met ruimte voor twee auto's, een aanzienlijke meerwaarde in deze omgeving.

De woning is van uitzonderlijke kwaliteit, met onder andere grootformaat porseleinen tegelvloeren, dubbele beglazing met thermische onderbreking, zonnepanelen, inbouwkasten, rolgordijnen in de slaapkamers en hoogwaardige moderne afwerkingen.

Een unieke villa in Nerja, ideaal voor wie op zoek is naar design, comfort, efficiëntie en een toplocatie nabij de zee en alle voorzieningen.

Algemeen
  • onafhankelijk
  • 3 Vloeren
  • 1 woonkamer
  • 5 Slaapkamers
  • 4 Badkamers
  • 5 Ingebouwde kledingkast
  • 2 terrassen (260 m2)
  • Binnenplaats
  • Bergplaats
  • Wasserij
  • Provisiekast
  • Onafhankelijke garage
  • Huisdieren

Oppervlakken
  • Plot: 265 m2
  • Bebouwde: 251 m2

• Veiligheidsslot

1.015.000 €

1.045.000 €
Verminderd 2,87%
  • m2 bebouwde: 4.044 €
  • m2 plot: 3.830 €
CALIFICACIÓN ENERGÉTICA

Consumo energía
kW h / m2 año
Emisiones CO2
kg CO2 / m2 año

calle estocolmo.
29780, Nerja (Málaga)